CBN 

Švýcarská přírodní kosmetika z aktivních rostlinných zárodečných buněk, vyvinutá na základě unikátního objevu oceněného Nobelovou cenou za medicínu v roce 2009. Více informací o značce CBN

 • Hydratační řada

  Pokud si má pleť udržet jemnost, svěží vzhled a obranyschopnost vůči dráždivým látkám a faktorům ovzduší, pak musí být její hydratace udržovaná neustále na vysoké úrovni. CBN vyvinula inovativní péči o pleť na bázi aktivních rostlinných zárodečných buněk, která podporuje schopnost pleti udržet si svojí vlhkost a obnovuje její obranyschopnost.

 • Řada proti stárnutí pleti

  Když se na pleti objeví první známky stárnutí, její životní funkce musí být povzbuzeny, aby pleťové buňky znovu získaly svoji sílu a vitalitu. Nové složení péče řady CBN proti stárnutí povzbuzuje tvorbu pleťového sirtuinu díky aktivním rostlinným zárodečným buňkám, které posilují buněčný regenerační proces a rychle a efektivně snižují hloubku vrásek.

 • Řada po chirurgickém zákroku

  Pleť obličeje po zákroku estetické chirurgie (lifting, injekce, dermabraze, ...) trpí následky různé povahy jako je podráždění, otoky a zjizvení. Během dnů bezprostředně po zákroku je nezbytné zklidnit dotčenou oblast a následně musíme pleti pomoci získat zpět ztracený objem povzbuzováním tvorby nových podpůrných vláken v postižené tkáni. Obličej bude vypadat mladší a především přirozené.

 • Tělová řada

  Tělesné buňky ztrácí s věkem svou elasticitu, a proto vznikají otoky, strie a celulitida. Pro potlačení těchto nevzhledných následků stárnutí a pro navrácení zdravých tělesných linií vyvinula CBN Laboratories nové a vyjímečné účinné přípravky. Bojují proti svrašťování pokožky, stimulují obnovu buněk a regeneraci kožní struktury celého těla.

 • Řada pro muže

  Mužská pokožka má zvláštní vlastnosti, a proto vyžaduje speciálně vyvinuté přípravky. CBN Laboratories vytvořily speciální řadu přípravků s velmi účinným složením na bázi aktivních rostlinných zárodečných buněk určenou právě pro muže.

Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek