CBN 

Švýcarská přírodní kosmetika z aktivních rostlinných zárodečných buněk, vyvinutá na základě unikátního objevu oceněného Nobelovou cenou za medicínu v roce 2009. Více informací o značce CBN

 • Základní řada péče o pleť

  Čištění, tónování a obnovení přirozené rovnováhy pleti jsou první zásadní kroky k tomu, aby všechny další přípravky CBN dosáhly maximálního regeneračního efektu. CBN vyvinula pro tuto klíčovou fázi speciálně formulované a vysoce účinné přípravky.

 • Hydratační řada

  Pokud si má pleť udržet jemnost, svěží vzhled a obranyschopnost vůči dráždivým látkám a faktorům ovzduší, pak musí být její hydratace udržovaná neustále na vysoké úrovni. CBN vyvinula inovativní péči o pleť na bázi aktivních rostlinných zárodečných buněk, která podporuje schopnost pleti udržet si svojí vlhkost a obnovuje její obranyschopnost.

 • Řada proti stárnutí

  Když se na pleti objeví první známky stárnutí, její životní funkce musí být povzbuzeny, aby pleťové buňky znovu získaly svoji sílu a vitalitu. Nové složení péče řady CBN proti stárnutí povzbuzuje tvorbu pleťového sirtuinu díky aktivním rostlinným zárodečným buňkám, které posilují buněčný regenerační proces a rychle a efektivně snižují hloubku vrásek.

 • Řada regenerační

  Výměna povrchových buněk pleti za nové, z hlubších vrstev epidermy, je zásadní pro jemnější a vláčnější pleť. Kosmetika CBN urychluje tento přirozený proces svým citlivým exfoliačním efektem, který povzbuzuje základní vrstvu epidermy, zvyšuje tak tvorbu nových zárodečných buněk a urychluje výměnu povrchových buněk pleti.

 • Hydratační řada s termální vodou

  Díky lázeňským pramenům Yverdon-les-Bains, vyvěrajícím z hloubky 600 metrů, které mají vyjímečné blahodárné vlastnosti (omlazování, zklidňující, čistící, jizvy hojící apod.), CBN Laboratories vytvořily nová složení umožňující zrychlení kožního metabolismu a obnovení přirozené rovnováhy pleti.

 • Řada BIO GERMINAL

  BIO GERMINAL Complexe aktivních rostlinných zárodečných buněk je dosud nevídané složení nové generace vyvinuté CBN Laboratories, které obnovuje zárodečné buňky. Řada BIO GERMINAL obsahuje BIOSTIMULINY, které velmi urychlují obnovu pleťových buněk, uvolňují dopamin, tzv. "molekule radosti", vypínají pleť a činí ji tak vnímavější pro následující péči.

 • Řada proti vráskám

  Obličejové rýhy často souvisí s výrazem tváře a opakovanými svalovými stahy. Některé zlozvyky, jako např. kouření, pak ještě zhoršují celkový estetický vzhled. Nový BIO GERMINAL COMPLEXE spolu s účinnými látkami, které přímo ovlivňují nervové buňky zodpovědné za stahy obličejových svalů, umožnil vývoj nového složení s vyjímečnými vlastnostmi proti stárnutí pleti. Tyto přípravky v současné době představují bezpečnou a reálnou alternativu kosmetické chirurgie pro regeneraci pleti a vyhlazení vrásek a jemných rýh. 

 • Řada po chirurgickém zákroku

  Pleť obličeje po zákroku estetické chirurgie (lifting, injekce, dermabraze, ...) trpí následky různé povahy jako je podráždění, otoky a zjizvení. Během dnů bezprostředně po zákroku je nezbytné zklidnit dotčenou oblast a následně musíme pleti pomoci získat zpět ztracený objem povzbuzováním tvorby nových podpůrných vláken v postižené tkáni. Obličej bude vypadat mladší a především přirozené.

 • Řada 101 Actifs

  Kosmetická péče CBN řady 101 Actifs navazuje na vyjímečný BIO GERMINAL COMPLEXE posilující buněčnou regeneraci. 101 účinných látek nyní ještě lépe působí proti stárnutí pleti, opravuje a chrání buněčnou DNA proti poškození, bojuje proti oxidačnímu stresu, posiluje buněčné funkce, detoxikuje, zklidňuje a hojí. 

 • Tělová řada

  Tělesné buňky ztrácí s věkem svou elasticitu, a proto vznikají otoky, strie a celulitida. Pro potlačení těchto nevzhledných následků stárnutí a pro navrácení zdravých tělesných liniívyvinula CBN Laboratories nové a vyjímečné účinné přípravky. Bojují proti svrašťování pokožky, stimulují obnovu buněk a regeneraci kožní struktury celého těla.

 • Řada proti stárnutí a vypadávání vlasů

  Vlasová kosmetika CBN obsahuje moderní účinné látky, které nejen chrání před škodlivými látkami a regenerují vlasové vlákno, ale také pomáhají předcházet vypadávání vlasů a posilují růst vlasů nových.

 • Řada pro muže

  Mužská pokožka má zvláštní vlastnosti, a proto vyžaduje speciálně vyvinuté přípravky. CBN Laboratories vytvořily speciální řadu přípravků s velmi účinným složením na bázi aktivních rostlinných zárodečných buněk určenou právě pro muže.

 • Řada ZERO D

  Řada ZERO DEFECTS (Zero D) řeší komplexně všechny problémy pokožky - vrásky, tmavé skvrny a drobné žilky. Pleť bez chyb, to je Zero D.

 • Sluneční řada
 • Kosmetické přístroje
 • Dekorativní kosmetika
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek