Parfémy 

Mnoholetá tradice, mistrnný proces výroby, nejvzácnější přírodní ingredience, luxusní, nepřehlédnutelné  flakony, neobyčejné až umělecké kompozice a samozřejmě dlouhá výdrž. To všechno jsou niche parfémy, parfémy stojící mimo parfémový mainstream.

Všechny námi nabízené značky pochází z těch nejvěhlasnějších světových parfemářských domů, které často fungují jako rodinné podniky. Tajemství míchání vůní se zde předává z generace na generaci a za každým parfémem stojí osobitý příběh, který ho dělá výjimečným.

Vybrat si vůni přes internet není vůbec snadné. Proto Vám nabízíme u každého parfému jeho miniaturu, kterou si můžete doma vyzkoušet a v klidu se pro svou novou vůni rozhodnout.

 • Citrusové vůně
 • Květinové vůně
 • Dřevité vůně
 • Kožené vůně
 • Orientální vůně
 • Body Splash

  Zahalte své tělo do jedinečných vůní parfémových tělových splashů, jemným rozprašovačem docílíte nádherně provoněné pokožky a vlasů. 

 • Acqua di Biella

  cqua di Biella je jeden z nejvyhlášenějších italských parfémářských domů. Vyznačuje se těmi nejčistšími ingrediencemi, kvalitou a tradicí. Této rodinné značce se dostalo mnoho cen a medailí a jejími zákazníky jsou ti, kteří mají opravdu vytříbený vkus a styl. Více o značce Acqua di Biella

 • AFFINESSENCE Paris

  Sophie Bruneau. Bývalá baletka, pianistika a sochařka. Po 25 letech intenzivní práce v parfémovém a kosmetickém průmyslu na pozici marketingové ředitelky s přístupem k těm nejlepším parfémovým ingrediencím zakládá v roce 2013 vlastní parfémovou konzultační společnost nazvanou Affinessence. V září loňského roku se však rozhodla posunout svou vášeň pro parfémy na vyšší úroveň a ve spolupráci s parfuméry Nicolasem Bonnevillem, Corinne Cachenovou a Alexandrou Carlinovou uvedla ojedinělou kolekci čtyř vůní nazvanou Collection Notes de Fonde, tj. kolekce tónů používaných v základu vůně. Více o značce Affinessence.

 • Au Pays de la Fleur d'Oranger

  Za touto parfumérskou značkou stojí rodina Roux, která je po generace pilířem světoznámého parfumérského průmyslu ve francouzském Grasse. Tato oblast je typická vůní hořkých pomerančovníků a růže stolisté. A právě ty se staly hlavními v jejich nádherných vůních, evokujících  okouzlující Provence. Více o značce Au Pays de la Fleur d'Oranger.

 • FLORIS LONDON 1730

  Historická anglická parfémářská značka Floris vznikla v Londýně v roce 1730 a patří mezi "anglické rodinné stříbro". Klasická řada mapuje vývoj anglické parfumerie, všechny vůně, jejich recepty čili formulky, byly vytvořeny před rokem 1900 a vůně jsou prověřeny zkouškou času. 

 • Gri - Gri

  GRI GRI, to je řada parfémů vytvořená zkušenou francouzskou umělkyní a parfémářkou Anaïs Biguine. Originální parfémy, které jsou inspirovány uměleckým tetováním. To v podání Anaïs Biguine symbolizuje novou fázi života, hledání sebe sama a potřebu meditace. 

 • Grossmith

  Znovuzrození klasického anglického parfemářského domu Grossmith, jeden z nejstarších anglických parfemářských domů pokračuje ve své tradici oživení a inovací.

  Více informací 

 • JARDINS D´ÉCRIVAINS

  Značku Jardins D´Écrivains (Zahrada spisovatelů) uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Při tvoření identity značky Jardins D´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.

 • Jeroboam

  „Parfémové extrakty pro městské nomády“ - Jeroboam je nová francouzská značka niche parfémů, která byla založena v roce 2015 Francois Heninem, který je také zakladatelem Jovoy. Jeroboam je dynamickým spojením tradice a modernismu. Za výrobou těchto parfémů stojí věhlasná parfemářka Vanina Murraciole.

  Více o značce

 • Jovoy

  JOVOY Parfumeur Parisien

  Jednou z nejvýraznějších postav parfémářské pařížské scény 20. let minulého století byla Blanche Arvoy, talentovaná extravagantní parfémářka, která za svůj parfémový koncept a animalistický design flakónů sklízela nadšené ovace. Pod značkou JOVOY vytvořila postupně v letech 1923-1924 čtyři vůně, z nichž poslední, parfém nazvaný Gardez-moi / Drž mě / se dočkal obnovené premiéry v roce 2012. Současný majitel značky JOVOY, François Hénin, mimořádné vůně tohoto domu znovu oživil, a to do podoby odpovídající dnešním módním trendům a vkusu. S pomocí předních parfémářů postupně vznikají parfémy s atmosférou. Ingredience jsou pečlivě vybrány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál příběh. K nejzdařilejším olfaktivním “filmům” patří bezesporu parfém Les jeux sont faits/ Kostky jsou vrženy/ , Rouge Assassin / Červený vrah/ a L ´arbre de la connaissance / Strom poznání/.

  JOVOY
 • Le Galion

  Francouzský parfemářský dům Le Galion byl založen v roce 1930 princem Muratem. Název Le Galion je inspirován majestátností námořních lodí, které v člověku vyvolávají pocity svobody a úniku. Více informací o značce Le Galion

 • LES COCOTTES DE PARIS

  Období 19. století, které se označuje za La Belle Epoque bylo ohromující směsicí umělecké kreativity, politické moci a šokujícího skandálu – většinu z nich vytvářely nebo se točili kolem takzvaných Queens of the Night. Známé také jako Les Cocottes.

  Les Cocottes byla hrstka mimořádných žen, které se řídily vlastními pravidly. Úchvatně nádherné kurtizány, které byly uctívané nejen za svůj vzhled ale i nadání pro tanec a zpěv, zanedlouho o nich věděl celý svět.

  Anais Biguine se nechala těmito neuvěřitelně temperamentními ženami s různými charaktery inspirovat. Ráda studovala život lidí, kteří měli fascinující existenci. Les Cocottes de Paris byly vrcholem rozsahu té doby. Byly prvními ženami své doby, které si nárokovaly svobodu. A tudíž vznikly tyto tři druhy užasných vůní.

 • Les Parfums de Rosine

  Příběh parfémů značky Les Parfums de Rosine sahá hluboko do 19. století. Duší značky je Marie-Hélène Rogeon, zkušená parfémářka a elegantní žena milující růže. Ty přiváží ze svých cest po celém světě. Jsou jí věčnou inspirací a objevují se v každém parfému Les Parfums de Rosine v překvapujících, nádherných kombinacích. Více o značce Les Parfums de Rosine.

 • L'Orchestre Parfum

  L´ORCHESTRE PARFUM je další z parfémářských značek představující mimořádné niche parfémy. Propojuje umění hudby a svět vůní, což dává vzniknout pěti originálním luxusním parfémům. Vytvořených z těch nejlepších ingrediencí, ručně vyráběných ve Francii, vhodných pro ženy i muže, kteří dokážou „naslouchat parfému“. To je L´ORCHESTRE PARFUM. Více o značce.

 • Mendittorosa Odori d’ Anima

  Doporučuje Luca Turin (světový parfémový expert)

  Mendittorosa (pravý význam tohoto názvu zná pouze tvůrce značky - Stefania SquegliaOdori d’Anima („Vůně duše”) je italská společnost vyrábějící niche parfémy, jež byla založena v roce 2012. Srdce značky leží v nitru aktivního vulkánu Stromboli, kde Stefania Squeglia nalezla svoji inspiraci a bezpodmínečnou vášeň pro vytvoření Mendittorosy a jejích spirituálních vůní zhotovených z finálních surovin a obzvláštních osobních preferencí. Dodávají se v ručně dělaném balení zdobeném personalizovanými uměleckými detaily z materiálů, jako je dřevo, kov, terakota a šňůrka.

   Více o značce Mendittorosa.

 • Naomi Goodsir Parfums

  Naomi Goodsir je mladá australská umělkyně, nedávno zařazená prestižním módním časopisem Voque mezi dvě stovky nejlepších současných módních tvůrců. Po studiu módního návrhářství v Sydney, se stala uměleckou modistkou. Umělecké klobouky vytvářela po celou dekádu. V její současné kolekci však již můžeme nalézt i originální kabelky, límce a pásky, vždy zhotovované ručně a z citlivě zvolených materiálů, včetně těch nejluxusnějších. Její couture doplňky zdobí nejednu přehlídku celé řady módních návrhářů světových jmen. V březnu 2012 vytvořila pro defilé Kanye Westa kolekci uměleckých kloboučků, kabelek, manžet a náhrdelníků. V témže roce společně s kreativním ředitelem Renaudem Coutaudierem vytvořila dva módní doplňky neviditelné, přesto nepřehlédnutelné - parfém Bois d´Ascese a Cuir Velour.

  Naomi Goodsir

 • Nicolaï

  Manželé Patricia de Nicolaï a Jean-Louis Michau založili parfemářskou firmu Nicolaï v roce 1989. Tímto krokem oživují jednoduchý, ale silný koncept vycházející z dlouhé rodinné tradice.

  Cílem celého konceptu Nicolai bylo zdůraznit důležitost role parfemáře, která je primární. V takovém pojetí je parfemář člověkem, který může tvořit volně, využívat k tomu raw materiály té nejvyšší kvality a není omezen marketingovými, ani cenovými limity. Více o značce Nicolaï 

 • Pigmentarium

  Parfumér Jakub Florian Hiermann a Tomáš Ric založili značku Pigmentarium z hrdosti k historii i řemeslo, z touhy po umění a mezioborovém přesahu. Při své tvorbě se inspirují českými dějinami i kulturou a zasazuje je do světového kontextu dnešní doby. Společně se svým týmem věří, že díky zaměření se na řemeslnou práci a kreativitu jsou schopni stvořit nadčasový produkt – vůně, které budou smysluplné a inspirativní v každodenním životě. Vůně, které dají i obyčejným dnům speciální atmosféru...

 • Rancé

  Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

  Více informací 

Zobrazeno 1 – 45 z 45 položek
 • 3 900 Kč

  Novinka Bleu Abysse je vůně, která Vás zcela obklopí: plná, hluboká, inspirující pro nové zážitky, které Vám vyrazí dech. Nádherně dřevitá vůně s mořskými, vodními tóny. Mladý parfumér Serge de Oliveira vytvořil parfém plný úžasných kontrastů, inspirován francouzskou růží „Moschata“ (mošusová růže). Snažil se zachytit eufórii, která nás pohltí kdykoli se...

  3 900 Kč
  Skladem
 • 3 900 Kč

  Novinka roku 2019, Bois Fuchsia, je zářným příkladem současného mistrovského parfumérství. Vůně plná radosti a barev, ze které budou nadšeni ti, kteří milují mimořádné, krásné kompozice. Parfém vytvořil ikonický parfémář současnosti Michel Almairac speciálně pro značku Les Parfums de Rosine. Sestavil jedinečnou dřevitou kompozici s ovocnými tóny, kde se...

  3 900 Kč
  Skladem
 • 3 900 Kč

  Delphine Lebeau stojí za vytvořením další novinky Les Parfums de Rosine. Eloge du Vert je rozhodně odvážná, sebejistá a … zelená! Jednoduše nádherná oslava parfému se zelenými tóny. V kompozici ucítíte překrásný květinový aspekt růže stolisté „Muscosa“. Ve skutečnosti se zelená vůně vyvine z této růže, tzv. „mechovky“, když rozemneme její okvětní lístky a...

  3 900 Kč
  Skladem
 • 3 900 Kč

  Delphine Lebeau přichází v tomto roce s další jedinečnou vůní. A zároveň také s překvapivým paradoxem, že vanilka dokáže být neuvěřitelně dlouhotrvající a svěží. A kdo si parfém zamiluje? Všichni ti, kteří jsou otevření dobrodružství a novým objevům! Vanille Paradoxe vyzařuje vůni bourbonských růží, které obklopovaly pole s vanilkou na ostrově Réunion v...

  3 900 Kč
  Skladem
 • 2 400 Kč

  Francouzský básník Saint-John Perse byl inspirací pro tento parfém, který vystihuje podstatu kořenů, odkud pocházíme a kdo jsme… Rukopis esence se nese ve znamení eukalyptu, tymiánu, hřebíčku, ambry a heliotropu, doplněné o pižmo a cedr. Parfém je ukrytý ve flakonu opatřeným hladkým koženým pouzdrem, který potvrzuje styl této jedinečné unisex vůně.  50...

  2 400 Kč
  Skladem
 • 2 400 Kč

  Klasická kořeněná vůně, inspirovaná americkým básníkem Allenem Ginsbergem. Nechte se přenést do San Francisca. Cítíte teplý vánek na Vaší pokožce a nekonečnou svobodu… Howl, složený z lavandinu, tymiánu, pelargonie a skořice, spolu s fazolí tonka, pižmem, pačuli a ambrou vytváří omamný bohémský mix. Parfém je ukrytý ve flakonu opatřeným hladkým koženým...

  2 400 Kč
  Skladem
 • 2 400 Kč

  Inspirací této dřevité esence, kde ucítíte také sladké tóny a kůži, se stal slavný francouzský básník Guillaume Apollinaire. Opojení smyslů odhaluje umění šokovat… Překvapivý elixír složený z pelyňku, břízy, šeříku, fazole tonka, benzoinu a styraxu. Parfém je ukrytý ve flakonu opatřeným hladkým koženým pouzdrem, který potvrzuje styl této jedinečné unisex...

  2 400 Kč
  Skladem
 • 8 500 Kč

  Parfémář Nicolas Bonneville dal dohromady kombinaci tří druhů cedrového dřeva – texaské, atlaské, virginské. K tomuto spojení byla přidána vůně kosatce, myrhy a benzoinu. Toto spojení zjemňuje tuto dřevitou základnu. Na scénu nastupuje také kadidlo, které se svým přirozeným neklidem postará o téměř elektrickou energii. Jedná se o vůni, která hluboce...

  8 500 Kč
  Skladem
 • 1 530 Kč

  Lehké pepřovo-mandarinkové aroma je velmi rychle obohaceno o květinovou vůni kosatce. Ambrovým nádechem této vůně prostupuje vanilka, která je doprovázena balzámovými tóny benzoe a styraxu. Bohatá a elegantní vůně, ve které se promítá dlouhá a vytrvalá stopa smyslnosti a neodolatelnosti. EDP 30ml / 100ml / Unisex

  1 530 Kč
  Skladem
 • 2 700 Kč

  Dramatická černá růže je kořeněná a tajemná, pikantní v tónech černého pepře a kadidla. Vynikající parfém pro slavnostní příležitosti. EDP 50 ml / 100ml / unisex

  2 700 Kč
  Skladem
 • 3 300 Kč

  Ca' Luna je útočištěm snů, vzpomínek a ambicí, místem povznášející lásky. Věrný a tichý hlídač starých tradic, které se dědí z generace na generaci. Prosluněné terasy ozdobené voňavými květy, muškátovými růžemi, starými palmovými stromy a rostlinami aloe. Ca' Luna se line ulicí času skrze staré zdi, které zahaluje lišejník a stříbrně zbarvený břečťan....

  3 300 Kč
  Skladem
 • 3 800 Kč

  Radostný a smyslný Sladký fík se svými mléčnými šťávami, zeleným listím a ovocnou šťavnatou dužinou.  Úvodní fíkový tón následovaný grapefruitem a posílený limetkou, dávají vyniknout srdci tvořenému zelení a cedrem. Pižmová cesta je pokryta souzněním kůže a kandovaných tónů. EDP 100ml / unisex

  3 800 Kč
  Skladem
 • 3 600 Kč

  Vůně inspirovaná jedinečností londýnské čtvrti St James´ a ulice Jermyn Street 89, kde se po více než 300 let nachází domov rodinného podniku Floris.   Kategorie: Citrusová vůně s tóny zeleně EDP 100ml / unisex

  3 600 Kč
  Skladem
 • 2 500 Kč

  Aromatická, charizmatická a meditativní vůně pro muže i ženy. Výrazná jako tetování. Agarové dřevo, lotos, pačuli, šafrán a kardamon. unisex edp 100 ml

  2 500 Kč
  Skladem
 • 6 300 Kč

  Okouzlující vůně bílých květů se spodním chladivým tónem. Příjemné citrusové tóny a zelené akordy tvoří přitažlivý kontrast k bohatému květinovému srdci z pelargónie, růže, ylang-ylang, tuberózy a vanilky. EDP 50ml / 100 ml / unisex

  6 300 Kč
  Skladem
 • 2 100 Kč

  List čajovníku, otevírá subtilní kompozici z růže, japonského zeleného čaje, cedrového dřeva, koriandru a jasmínu. Body splash nádherně provoní celé Vaše tělo, bez nadsázky od kořínků vlasů. Užijte si nádhernou vůni inspirovanou knihou japonského učence Okakura Kakuzo, The Book of Tea. Jedinečná vůně na léto i na slunce. 300ml

  2 100 Kč
  Skladem
 • 2 400 Kč

  Jeroboam představuje čistě návykový parfém, ve kterém se ovocné a kořeněné tóny mísí s nezapomenutelnou kompozicí vzácných dřev a pižma.  Kategorie: Orientální Tóny: Labdanum, cedrové dřevo, enigmatické pižmo EDP 30ml / Unisex

  2 400 Kč
  Skladem
 • 2 250 Kč

  "Drž mě" „Jednotlivé tóny tvoří celek a společně tak činí parfém bohatým a harmonickým, ženským a smyslným a zároveň skutečně nadčasovým." Bertrand Duchaufour Kategorie: Květinová vůně Tóny: Cyclamen, Gardenie, Vanilka EDP 50ml / 100ml / Unisex

  2 250 Kč
  Skladem
 • 4 000 Kč

  222 má velmi lehký začátek, otevírá jej směsice fialových květů a lehce sladké kašmírové dřevo. Kontrast, který tato vůně přináší, vychází ze starodávného spojení aromatických balzámových tónů, myrhy a styraxu v kontrastu s bílým pižmem. Tyto sladké balzámové tóny pronikají až do samého konce, umožňují nositeli objevit tradiční jemnost santalového dřeva a...

  4 000 Kč
  Skladem
 • 2 580 Kč

  V roce 1896 byla považována za nejkrásnější ženu na světě. Tancovala už jako velice mladá ale až v Pařížské opeře skutečně zdokonalila své schopnosti. Její mimořádný vzhled přitahoval pozornost, cokoli dělala, nosila nebo koupila byla ihned kopírována všemi. Vůně je okouzlující s nepředvídatelnými variacemi, stejně jako samotná Melle Cleo. edp 100ml unisex

  2 580 Kč
  Skladem
 • 4 200 Kč

  DuoDetailní tóny: Italský bergamot, černý pepř, aldehydy, měkký jasmín, ozonová květina, atlas, cedrové dřevo, virginské cedrové dřevo, muškátový oříšek, haitský vetiver, indonéské pačuli Eau de Parfum 100ml / Vysoká koncentrace, unisex

  4 200 Kč
  Skladem
 • 3 680 Kč

  Květinová, svěží preludie vedená bergamotem, mandarinkou a kořením. Objevuje se zde intenzivní vůně kadidla a v srdci pak pudrový nádech fialek. Smyslnost tohoto parfému umocňuje tabák a jantar. EDP 50ml / unisex

  3 680 Kč
  Skladem
 • 3 100 Kč

  Chvála půvabu a šarmu kultivovaných žen: nenápadná, jemná a pronikavá krása...krása, která podmaňuje. Tóny: Květinové, svěží, bílé květy a vonící ambrou EDP 50ml / unisex

  3 100 Kč
  Skladem
 • 4 900 Kč

  Jeho název, slovo ve Francii dříve používané jako slovo přísahy, přesně vystihuje tuto skvělou pudrovo-květinovou vůni založenou na bílých květech jasmínu a tuberózy, které jsou smíchané s vůní karafiátu a skořice. Opravdová vůně, skutečný čichový koncert, jehož základními tóny jsou santalové dřevo a vanilka. EDP 30 ml / 100 ml / UNISEX

  4 900 Kč
  Skladem
 • 2 400 Kč

  Parfém Jeroboam BOHA je tvořený kyticí bílých květů, které evokují  čistotu a ženskost. V srdci se prolíná gardénie s jasmínem a pomerančovým květem a společně vzkvétají v podmanivou a neodolatelnou kompozici.  Jeroboam BOHA je lehký, delikátní, ale přesto zůstává smyslný a lehce provokativní. Jeho stvořitelka Vanina Muracciole popustila uzdu fantazii a...

  2 400 Kč
  Skladem
 • 2 500 Kč

  Lehký parfém, ale s překvapivou hloubkou, ve kterém se mistrně mísí svěží akordy růže, mořské lilie a pižma.  unisex

  2 500 Kč
  Skladem
 • 3 200 Kč

  S akordy růže Languid a čokolády, ozvláštněné o aroma čaje, je Rose Praline ideálním parfémem pro pravé požitkářky. Umět prožít daný okamžik naplno, užít si radost a zábavu...  unisex

  3 200 Kč
  Skladem
 • 2 700 Kč

  Rose Nue, to je delikátní spojení růže “Cuisse de Nymphe Emue” se zelenými a pudrovými akordy. Evokující vůni kůže, čistá, nádherná vůně pro ženu, která miluje svou přirozenou i smyslnou stránku.  unisex

  2 700 Kč
  Skladem
 • 3 100 Kč

  Svěží a radostná vůně, to je La Cologne de Rosine. Prolínají se v ní povzbuzující citrusové tóny, sladké a lahodné tóny růže a čistota bílého pižma. Je vhodná pro ženy i muže, kteří preferují nenápadnou eleganci.  unisex

  3 100 Kč
  Skladem
 • 3 100 Kč

  Svěží vůně, která je pro ty, kteří milují svobodu, rozlehlé pláže a mořský vzduch. To je Cologne Rose Ocean. Vhodná pro ženy i muže.  unisex

  3 100 Kč
  Skladem
 • 3 600 Kč

  La Magnolia de Rosine, to je vůně evokující teplo a sluneční zář, založená na třech vonných akordech: magnólie, citrus a zahradní růže. Vůně byla vytvořena původně Pierrem Bourdonem, v roce 2018 se nicméně dočkala nového zpracování od Delphine Lebeau. Ta před sebou viděla ženu, která je vždy přirozená a opravdová a opravdovost také hledá ve všem, čím se...

  3 600 Kč
  Skladem
 • 2 100 Kč

  Smyslná jemná mlha s okouzlujícím pudrovým nádechem složená z bílého pižma, ylangu, orchideje a mechového akcentu nádherně provoní celé Vaše tělo a vlasy.  Řada Splash Cologne od Jardins D´Écrivains čerpá inspiraci z vybraných literárních děl a autorů a objevuje tóny skryté mezi řádky romantických básní a výpravných povídek… Body Splash Cologne LOUŸS je...

  2 100 Kč
  Skladem
 • 2 230 Kč

  Román Virginie Woolfové o šlechtici, který prožije tři století v nezměněném věku třiceti let, byl předlohou a inspirací pro vznik další z vůní Jardins D'Écrivains, Orlando. Tóny hlavy parfému vám dají okusit chuť koření dávných předků. Srdce z pačuli  přechází v základní tóny jemných pryskyřic a vzácných dřev. EDP 100ml unisex

  2 230 Kč
  Skladem
 • 2 100 Kč

  Vůně pro ženy i muže, oslavující krásu lidského těla. Smyslná ambra se výtečně mísí s kadidlem, pačuli a vůní cedru. Provoňte celé své tělo i vlasy touto smyslnou kombinací.  Řada Splash Cologne od Jardins D´Écrivains čerpá inspiraci z vybraných literárních děl a autorů a objevuje tóny skryté mezi řádky romantických básní a výpravných povídek… Body Splash...

  2 100 Kč
  Skladem
 • 1 190 Kč

  Útěk z reality do flakonku plného vůně bílých květů ohraničených sladkým kokosovým ořechem. Na pozadí nás pohladí vůně santalového dřeva a vanilky. Jedná se o zážitek, který se nedá popsat slovy... Musíte si k této vůni sami "utéct“. EDT 30 ml unisex

  1 190 Kč
  Skladem
 • 1 190 Kč

  Pařížané míří do Normandie při prvních známkách dobrého počasí. Tady se prochází uprostřed trávy, kvetoucích jabloní a mezi konvalinkami. V základu cítíme vůni kůže, která připomíná blízkost stájí... EDT 30 ml unisex

  1 190 Kč
  Skladem
 • 3 700 Kč

  Přemístěte se s touto okouzlující dřevitě pudrovou vůní do Japonska. Tokio, posvátné chrámy, klidné tóny vycházející z tradičního japonského nástroje koto …. Mystickou vůni kadidla podtrhují květinové tóny v srdci vůně a pižmo s myrhou v jejím základu.  EdP 100 ml unisex

  3 700 Kč
  Skladem
 • 3 700 Kč

  Cuir Kora, výrazná dřevitá a kořeněná vůně s koženými tóny. Podmanivá, stejně jako území úchvatného regionu Casamance ležící v Africe. Přenese každého do okamžiku zahájení výjimečné události, ceremoniálu, kterému vévodí kouzelná melodie hudebního nástroje kora... Tento okamžik a jeho vůně si vás podmaní. EdP 100 ml unisex

  3 700 Kč
  Skladem
 • 3 700 Kč

  Vibrující kompozice s oslňujícími tóny citrusů a dřeva, to je Flamenco Neroli. V okamžiku se ocitnete ve španělské Seville. V zahradách královského paláce Alcázar, kde se line svůdná melodie flamenca. Jiskřivá, podmanivá a smyslná vůně jako stvořená pro horké letní večery. Edp 100 ml unisex

  3 700 Kč
  Skladem
 • 3 700 Kč

  Květinově aldehydová vůně Rose Trombone v sobě mísí odvážnou a výraznou vůni růže a jemné květinové aroma se smyslností vanilky a santalového dřeva. Zavřete oči. Vidíte před sebou jazz club v Harlemu. Setkání letmých pohledů během vášnivého sóla trombonu je všeříkající. Užijte si tuto vůni naplno a prožijte každý moment. EdP 100 ml unisex

  3 700 Kč
  Skladem
 • 3 700 Kč

  Thé Darbouka, to je podmanivá vůně odhalující ohnivý temperament. Představte si sálající Saharu a žhnoucí slunce. Rozbřesk zbarvený kočovným rytmem hudebního nástroje darbuky. Pomyslný čaj vybraných vůní – těžko zachytitelný, sladký a současně kořeněný. Gurmánská vůně s orientálním nádechem.   EdP 100 ml unisex

  3 700 Kč
  Skladem
 • 2 700 Kč

  Čistá a něžná vůně, naprosto ideální na jaro a léto. Stvořena pro ženu, která je přirozená a miluje svoji jedinečnost. EdT 50 ml/ 100 ml / pro ženy

  2 700 Kč
  Skladem
 • 1 190 Kč

  Klasika značky NICOLAI ve verzi toaletní vody. Stejně jako město, které nikdy nespí, i tato vůně stimuluje a koření životy těch, kteří ji nosí. Napřed ucítíme výbuch citrusů, následně pepř a hřebíček ozvláštní pačuli hraničící s vanilkou, kadidlem a myrhou. Legendární parfém, který stojí za to. EdT 30ml / 100ml Unisex

  1 190 Kč
  Skladem
 • 3 690 Kč
  Nové

  První vůně parfumérského domu Pigmentárium vás vtáhne do doby První republiky. Do doby, kdy se Prahou podél Vltavy proházel architekt Adolf Loss při záři slunce zapadajícího nad Pražským hradem. Základem této vůně jsou citrusy. Ingredience velmi populární právě v této inspirativní době. Dále se v základu parfému vyskytuje mech s květy jasmínu. Setkáváme...

  3 690 Kč
  Skladem
 • 3 690 Kč
  Nové

  Erotikon představuje vůni neodolatelnou, svůdnou, zakázanou. V předehře pocítíme hedvábné pohlazení čokolády spojené se zázvorem a růžovým pepřem, které přecházejí do srdce proudící hřejivou vanilkou s podmanivými fazolemi tonka. Celý tento láskyplný akt naplňuje ambra se svojí magickou vůní společně s mošusem, pačuli a sametovým santalem. Erotikon je tak...

  3 690 Kč
  Skladem
Zobrazeno 1 – 45 z 45 položek