Forest Dew - 100% přírodní hydratace

Tato vyživující a zkrášlující pleťová voda, bohatá na antioxidanty, poskytuje až 8krát delší hydrataci než kyselina hyaluronová  (HA). Jejími přednostmi jsou: odstranění rozšířených pórů, zanícení, začervenání pleti. Výsledek? Přirozeně vypnutá, dlouhodobě hydratovaná a zářivá pleť.

Více informací

skladem

960 Kč

Více informací

KLÍČOVÉ BIOAKTIVNÍ LÁTKY:

Rostlinný extrakt bohatý na fukózu zajišťující okamžitou a mimořádně dlouhotrvající hydrataci*. Ideální pro jemnou a citlivou pleť se sklony k podráždění, alergii a zanícení. Skvělý pro předčasně stárnoucí, unavenou a dehydratovanou pleť.

Vrbovka malokvětá je vzácná alpská rostlina, u které je prokázán účinek vyrovnání produkce mazu a redukce výskytu rozšířených pórů o 55%. Studie vykonané na dobrovolnících potvrdily snížení výskytu aknózních a zánětlivých mechanismů o 66%.

Okurkový extrakt osvěžuje, zklidňuje, hydratuje, a zároveň chrání pleť před negativními dopady znečištění.

Levandulová květinová voda stahuje póry, redukuje příznaky začervenání a zanícení, zlepšuje regeneraci pleti a obnovuje její přirozené pH.

*Účinnost hydratace klinicky ověřená na dobrovolnících:

+75,4% 1 hodinu po aplikaci

+83,6% 4 hodiny po aplikaci

+85,8% 8 hodin po aplikaci

POUŽITÍ:

Naneste 6 dávek, nebo dle potřeby, na vatové tamponky nebo do čisté dlaně. Přetřete si tvář, abyste odstranili všechny zbytky čistícího oleje Natural Glow a dosáhli vyrovnané a osvěžené pleti, s hlubokou hydratací a obnovou pH. NEBO naneste až 10 dávek do dlaně a vmasírujte je do pokožky pro vypnutí hlubokých vrásek.

ANTONIINY TIPY PRO VYLEPŠENÍ ÚČINKU: Smíchejte 6-8 dávek Forest Dew s Mask Supreme 7-in-1 pro okamžitou a ještě silnější hydrataci.

SLOŽENÍ:

Voda z levandule lékařské, Cucumis sativus (okurka) extrakt, Hamamelis Virginiana Destilát, voda, glycerol Epilobium Fleischeri Extract, glukonolakton, sorban draselný, Biosaccharide Gum-1, benzoát sodný, Xanthanová guma, kyselina citronová.

podobné produkty v této kategorii