Luminous Light - 100% přírodní zjemňující peeling 40 g

Exfoliační – rozjasňující – zjemňující

Unikátní exfoliační pudr transformující se do hedvábné pěny, slouží k odstranění odumřelých kožních buněk a následnému odhalení porcelánově hladké, rozjasněné a svěže vypadající pleti. Vyhlazení veškerých kožních nedokonalostí probíhá bez způsobení podráždění a výsledkem je perfektně připravená pokožka pro nanesení další péče. 

Více informací

1 470 Kč

Více informací

Díky vyhlazení pleti se další produkty lehce vstřebají a mohou pracovat daleko efektivněji.

KLÍČOVÉ BIOAKTIVNÍ LÁTKY:

Pullulan má okamžitý vypínací a zpevňující účinek. Jedná se o antioxidant stimulující tvorbu kolagenu typu 1.

Betain zpevňuje a zlepšuje pružnost pleti, posiluje její přirozenou ochrannou bariéru, redukuje přecitlivělost a stimuluje tvorbu kolagenu.

Extrakt z listů Tea Tree vyniká antimikrobiálními účinky a využívá se především k hloubkovému čištění pleti a rozšířených pórů. Eliminuje zanícení a pomáhá odstranit skvrnky po akné.

Zinc PCA stimuluje produkci kožního mazu, zmatňuje a pomáhá bojovat s bakteriemi. Působí také proti stárnutí pleti a má protizánětlivé účinky.

Oves setý, bohatý na vitamíny a enzymy, poskytuje jemné odstranění odumřelých kožních buněk. Napomáhá obnovení přirozeného pH pleti, díky kterému je pokožka zklidněná a daleko odolnější vůči příznakům začervenání, zanícení či poškozením sluncem.

Extrakt z tapioky se získává z keře manioku a dodává pleti pocit hebkosti a pomáhá léčit aknózní pleť.

POUŽITÍ:

Pomocí přiloženého aplikátoru (postačí 1/3 lžičky) nasypte pudr do navlhčené dlaně a smíchejte jej s kapkou vody tak, aby se jemná vytvořila pěna. Vmasírujte ji krouživými pohyby do očištěné pokožky, podle potřeby přidávejte vodu, dokud pleť nebude dokonale hladká. Použijte po čištění a před použitím Forest Dew.                                          

ANTONIINY TIPY PRO MÍSENÍ: Pro účinnější čištění (při druhém čištění). Smíchejte Luminous Light s Natural Glow Cleansing Oil a následně vmasírujte po dobu jedné minuty do pokožky obličeje. Na závěr směs setřete nahřátým ručníkem. 

podobné produkty v této kategorii