MASK SUPREME 7-in-1 - 100% přírodní pleťová maska

Získejte znovu hladší, zářivější a svěže vypadající pleť. S touto nepřekonatelnou a zázračnou maskou 7-v-1 to půjde hladce. Tato multi-fázová péče byla navržena speciálně pro zdokonalení vaší pokožky, hydrataci, vyhlazení, detoxikaci, čištění, projasnění a ochraně. Lze použít také jako noční krém.

Více informací

skladem

390 Kč

Více informací

Maska 7-in-1 obsahuje spoustu rostlinných živin, které zajišťují, že bude vaše pleť pevnější, vyrovnaná, rozjasněná a především zdravá.

KLÍČOVÉ BIOAKTIVNÍ LÁTKY:

Extrakt z phoridia, účinná modro-zelená mikrořasa, u které byl vědecky prokázán pozitivní vliv na obnovení a opravu pleťových buněk a také působení proti zanícení. Výsledek? Zpomaluje odumírání buněk po vystavení UV záření o 73% , rozjasnění a sjednocení tónu pleti o 42%, vyšší ochrana před poškozením UV zářením o 64%, díky přestavbě buňky ochrání pokožku před spálením o 98%. 

Oleosom Technology je ideální pro zajištění lepší pružnosti, projasnění a okamžité hydratace pleti. Její funkce spočívý v postupném uvolňování aktivních látek a vede tak ke zlepšení a posílení elasticity a napomáhá udržovat pleť hydratovanou po celý den. Navíc  je obohacená o 60%ní vitamín E a výtažky ze světlice barvířské. 

Přírodní jíl Bentonit odstraňuje nečistoty z pleti bez jejího následného vysoušení.

Amazonské bioaktivní látky redukují zanícení a skvrny o 72%.

Habešský olej vyhlazuje a zmírňuje rýhy a vrásky.

Kadidlovník a olej z pelargonie jsou velmi vzácné přírodní složky, které pleť omlazují, rozjasňují a podporují její svěží a zdravý vzhled.

Směs 3 ovocných kyselin skládající se z kyseliny sorbové,  salycilové a mléčné pro odstranění odumřelých kožních buněk a podporu růstu nových, aniž by vyvolala podráždění. Napomáhá udržovat pigmentaci v rovnováze, sjednocuje tón pleti, redukuje vrásky a stimuluje tvorbu kolagenu.

POUŽITÍ:

Naneste rovnoměrnou vrstvu na obličej a krk. Nechte působit 10 minut a odstraňte teplou žínkou či houbičkou. Pro větší penetraci nechte Masku Supreme působit delší dobu, nebo dokonce přes noc.

ANTONIINY TIPY PRO VYLEPŠENÍ ÚČINKU:

Smíchejte 6-8 dávek Forest Dew s Mask Supreme 7-in-1 pro okamžitou a silnější hydrataci. 

SLOŽENÍ:

Čištěná voda, Carthamus tinctorius (Světlicový) Oleosom, bentonit, glycerylstearát citrát, cetearylalkohol, glyceryl kaprylát cetylesterový, trikaprylin, propandiol, Xanthan Gum, glycerin, Phormidium Persicinum extrakt, Brassica abyssinica (habešský) olej, olej ze semen Limnanthes Alba, máslo ze semen Mangifera Indica (mango), cetyl palmitát, sorbitan palmitát, sorbitan Olivate, Carapa Guaianensis, Euterpe oleracea, Copaifera Officinalis, tokoferol acetát, kaproyl sodný, Lauroyl laktyl laktát, triethyl-citrát, kyselina salicylová, kyselina sorbová, benzylalkohol, Pelargonium Roseum asperum (Bourbon Geranium) květový olej, Boswellia Carteri (kadidlovníkový) esenciální olej, Citrus Medica Limonum (citroníkový) olej, Lavendula Augustifolia (levandulový) květový olej, Eucalyptus, globulární (eukalyptová) silice, kyselina mléčná, fytátu sodného, ​​Limonene, Linalool, geraniol.

podobné produkty v této kategorii