Bright + Light EYE CREAM - 100% přírodní oční krém 15 ml

Dlouho očekávaný 100% přírodní oční krém, s unikátním multifunkčním účinkem na tmavé kruhy, váčky a vrásky
VYHLAZUJE – ZPEVŇUJE – VYPLŇUJE – ROZJASŇUJE

Více informací

skladem

1 410 Kč

Více informací

Účinky

Vhodný pro: VŠECHNY TYPY PLETI – PLEŤ V JAKÉMKOLIV STAVU – VŠECHNY ODSTÍNY PLETI

Už žádné kruhy pod očima!

Nový oční krém Antonia Burrell znatelně redukuje tmavé kruhy pod očima způsobené únavou nebo probdělou nocí a zároveň redukuje pigmentaci a to i u geneticky daných kruhů pod očima. Je tedy ideální pro ženy, které touto nedokonalostí trpí.

Odtraňuje otoky pod očima, redukuje vrásky a rozjasňuje!

Je klinicky dokázáno, že tento zcela přírodní oční krém redukuje otoky, udržuje ideální úroveň hydratace pleti a stimuluje kožní buňky k vyšší produkci kolagenu až o 102%. Díky těmto účinkům redukuje vrásky a zamezuje tak stárnutí očního okolí, které je při pohledu rozjasněné, vyhlazené a zářivé.

Použití

Stiskněte místo s vyznačenými drážkami pod aplikátorem a pomocí rolovací kuličky naneste malé množství krému na oblast kolem očí. Od vnějšího koutku oka k vnitřnímu, kolem nadočnicového oblouku, nahoru přes horní víčka. Nadbytek krému jemně vklepejte konečky prstů. Používejte ráno a večer anebo kdykoliv během dne.

Hlavní účinné látky

The Bright + Light eye cream obsahuje:

Extrakt z mokřadky (Meadowfoam extract): zjemňuje pleť a předchází jejímu vysoušení

Ovesný olej (Avena Sativa): bohatý na biologicky aktivní složky jako jsou tokoferoly, fytosteroly, fosfolipidy a esenciální mastné kyseliny Omega-6 a Omega-9. Ty mají antioxidační, protizánětlivé a hydratační účinky, které pokožku zklidňují, vyhlazují a vyživují.

Strelície (White Bird of Paradise): Tato nejvzácnější ingredience má rozjasňující efekt a sjednocuje tón pleti.

Technologie založená na základě peptidů získaných z granátového jablka & květů pomerančovníku:  Toto silné duo společně pracuje na vypnutí a pozvednutí pleti s okamžitými výsledky. Obsahuje také látky, které omezují projevy stárnutí a stimulují tvorbu kolagenu.

Extrakt z červené řepy: zvyšuje úroveň hydratace horní vrstvy pokožky; jeho rychlý účinek přetrvává po dobu minimálně 24 hodin.

podobné produkty v této kategorii