O značce Antonia Burrell - RAW kosmetika

Antonia Burrell patří ve Velké Británii k nejuznávanějším a nejvyhledávanějším odborníkům ve svém oboru. Je miláčkem kosmetických redaktorek, které se spoléhají na její zcela přírodní liftingovou kosmetickou péči. Antonia je taktéž specialistkou s akreditací sdružení BABTAC a působí jako externí odborná asistentka pro výuku Aromatologie na prestižní London College of Fashion. Po bezmála dvaceti letech zkušeností v kosmetickém průmyslu se Antonia Burrell stala uznávanou průkopnicí přirozené krásy – její 100% přírodní, etická a udržitelná produktová řada je motivována výhradně dosažením vynikajících výsledků. Každý produkt, ať už zaměřený proti příznakům stárnutí, problematické pleti, či ten, který pleť maximálně zdokonaluje, je dílem lásky – plný směsi těch nejúčinnějších dostupných přírodních látek, které jsou připravovány pomocí nejmodernějších technologií.

Absolutně jedinečný přístup Antonie Burrell k péči o pleť je klíčem k odstranění nedokonalostí u mnoha typů pleti. Její rostlinná terapie je plná výživných látek, které jsou přímo určené k řešení nespočtu problémů, kterým ženy i muži v současné době čelí: od závažných dermatologických potíží až po vystresovanou pleť trpící negativními vlivy městského prostředí. Antonia si zakládá na sebedůvěře, kterou dodává skrz své produkty lidem, jejichž všední život byl dosud limitován snahou skrývat své problémy s pokožkou.

Díky nepřeberným znalostem, které v oblasti rostlinných léčivých látek a aromaterapie nasbírala a jež násobí její rozsáhlé zkušenosti z terapeutické praxe, je Antonia v současnosti jednou z nejvyhledávanějších odbornic na péči o pleť ve Velké Británii. Její péče je na tak pokročilé úrovni, že získala oficiální akreditaci svazu zkrášlovací terapie a kosmetiky BABTAC, jedné z předních institucí v oboru, které jsou oprávněny akreditace vydávat, a dnes je součástí doktorandského studia na London College of Fashion.

Antonia je vášnivou vyznavačkou holistického životního stylu a své vysoké pracovní nasazení vždy vyrovnává časem, který tráví daleko od shonu svého nabitého diáře regenerací a relaxací. Rovnováhu mezi prací a soukromým životem Antonia považuje za zásadní. Navzdory tomu, že v oblasti kosmetiky a péče o pleť patří její program k těm nejnabitějším, vždy dbá o to, aby se obklopila i činnostmi a věcmi, při kterých se uvolní a z kterých má radost. Je to třeba nákup květin na trhu za svítání, víkendové útěky k moři, dlouhé koupele při romantickém plápolání světel svíček či obyčejná radost z přípravy dobrého pokrmu z bio surovin pro svou rodinu. Volba životního stylu je jednoduchá: když se cítíte dobře uvnitř, nemůže se to odrazit nikde jinde, než navenek. A jako u všech věcí, které Antonia dělá, krása nikdy není jen o zevnějšku.

O společnosti Antonia Burrell

Antonia BurrellJsme vášnivými zastánci čistých, kvalitních, luxusních 100% přírodních produktů a terapií bez přidaných chemických látek, které jednoduše fungují a napomáhají zlepšovat kvalitu Vaší pleti, života i osobní pohody.

Představujeme inovativní a přepychovou kolekci péče o pleť, nádherně jemné textury, aromata, která napomáhají rozpouštět stres a první 100% přírodní čistící olej na světe.  Všechny výrobky řeší několik problémů současně, a to pomocí řady klinicky ověřených, patentovaných účinných látek, které využívají těch nejsilnějších, přírodních složek plných živin ... a hlavně, řeší je rychle!  Po celém světě, od Amazonie po Curych, hledáme ty nejkvalitnější suroviny a s radostí pracujeme s výrobci, kterým, stejně jako nám, záleží na závazku k ochraně životního prostředí a používání udržitelných výrobních postupů.

Tato řada vznikla na základě 18 let zkušeností s péčí o pleť. Vyvinul ji prestižní tým vědeckých pracovníků a expertů, spolu s jednou vysoce specializovanou odbornicí na pleť, která za léta praxe pomohla jak mužům, tak ženám postiženým složitými kožními problémy získat přirozeně zářivou a bezchybnou pokožku.

Holistická kosmetická kolekce Antonie Burrell – Holistic Skincare – je 100% přírodní směsí převážně organických, čistých, bioaktivních rostlinných výtažků, které respektují skutečnou fyziologii krásy a rozumí jí.  Zářivé, zdravě vypadající pokožky lze docílit pouze, pokud je naše mysl klidná, bez přítomnosti nervozity a stresu.  Proto kolekce Holistic Skincare Antonie Burrell přetváří monotónní denní péči o pleť v čas požitku – čas klidu, léčení a pohody.

Dovolte smyslným účinkům aromatického ovoce a čerstvým květům, aby oživily a povznesly vaše smysly během terapie, kdy důmyslné směsi sklizené z domácích zahrad až po Střechu světa, působí do hloubky vaší pokožky, kde ji dodávají životadárnou vláhu a živiny, dobro plné vitamínů. Oddejte se zážitku nové péče o pleť, která skutečně hýčká, pozvedává, zušlechťuje a obnovuje. Očekávejte rozzářenost – uvnitř i navenek. 100% přírodní produkt, který funguje!

Rostlinná terapie ke zdokonalení pleti: "Skin Perfecting Plant Therapy...

Mravní zásady společnosti

Kolekce Holistic Skincare Antonie Burrell je založena na principech té nejlepší rostlinné alchymie a základním pochopení toho, že ty nejúčinnější elixíry pro pleť lze zcela získat z kdysi živých, dýchajících rostlin. Kolekce Holistic Skincare Antonie Burrell je  čistou, poctivou, holistickou péčí o pleť, která funguje a jež efektivně zdůrazní ty nejlepší vlastnosti vaší pleti tak, jak to umí jen příroda.

Kolekce je vyrobena nezávislým výrobcem ve Velké Británii. Produkty byly připraveny z odborně ručně mísených směsí těch nejlepších, nejčerstvějších, nejúčinnějších, a tam, kde je to možné, i oficiálně ekologicky pěstovaných rostlin, bylin a květin. Ty jsou spolu s osvědčenými bioaktivními výtažky součástí těchto 100% přírodních přípravků, které
jsou zcela prosty typických nežádoucích složek, jako jsou parabeny, petrochemické produkty, syntetické vůně, SLS, PEGS, glykoly a další chemické syntetické látky, často přítomné v běžných kosmetických produktech. Kolekce nebyla testována na zvířatech.

Holistická péče Antonie Burrell Holistic Skincare, která je vyrobena eticky, ekologicky a z udržitelných zdrojů, nadále podporuje organické pěstitele jak ve Velké Británii, tak po celém světě.

Jsme velice rádi, že si naše výrobky uchovávají svoji sílu a čistotu díky tomu, že se nacházejí uvnitř vzácného skla starobylých králů a královen. Flakonky lze recyklovat. Jsou vyrobeny z fialově zbarveného skla, u kterého bylo prokázáno, že udržuje biologickou energii našich rostlinných účinných látek aktivní.  Pro růst všech rostlin je nepostradatelný sluneční svit. Bez světla není života. Když jsou například rostliny zralé ke sklizni, je třeba je buď zužitkovat okamžitě, nebo účinně zakonzervovat. Jestliže jsou rostliny vystaveny slunečnímu svitu po té, co byl jejich proces zrání ukončen, nastává jejich rozklad. To samé světlo, které původně umožnilo jejich růst, teď urychluje proces molekulárního rozpadu a rozklad jednotlivých rostlinných složek.