O značce Mendittorosa Odori d’Anima

Mendittorosa Hero image

Kolekce

Mendittorosa Odori d’Anima nyní nabízí osm výtvorů rozdělených do tří kapitol – Eaux de Parfum: Trilogie (Alfa, Omega, ID) a Duo: North a South plus vzácné Extraits de Parfum: Talismany - Collezione Preziosia (Drahocenná kolekce) – Prémiová kolekce, která zahrnuje Le Mat, Sogno Reale a Nettuno. Portfolio doplňují výrobky speciální limitované edice v části Nejen parfémy, jako například parfémovaná svíčka Le Mat a navoněný přívěšek šperků Anima. Z touhy po excelenci jsou všechny výrobky výsledkem know-how haute perfumery spojeného s italským uměleckým mistrovstvím.

Haute Perfumery

Autenticita, originalita, umělecké balení, výroba v malých dávkách, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita výrobků, plus opravdu selektivní distribuce představují vizi a ústřední hodnoty Mendittorosa Odori d’Anima. Všechny vůně vytváří slavní parfémáři z nejlepších surovin od Grasse, Francie, které jsou poté vyluhovány, filtrovány a stáčeny v malé toskánské bio-laboratoři.

Jedinečné balení

Inspirovány tradicí uměleckého mistrovství své rodné země, Stefania vymyslela neobvyklé a osobité balení odpovídající identitě a hodnotám společnosti. Výsledkem je řada výjimečných vytvořených objektů a dárkových předmětů. Každý výtvor je ozdoben ručně dělanými detaily z živých materiálů: dřeva, kovu, terakotu, šňůrky. Mnozí talentovaní Italové spojili své síly, aby vytvořili jedinečné balení pro stejně jedinečné vůně.

Dřevěné krabičky

Idea sekundárního obalu pochází z uměleckého světa: miniaturní krabička je přesnou, oficiální replikou těch, které používal toskánský umělec Alessandro Reggioli pro posílání uměleckých děl po celém světě. Takže stejně jako tento umělec i Mendittorosa Odori d’Anima nechává své vůně cestovat bezpečně v dřevěných pouzdrech do mnoha částí světa.

Víčka a kovové detaily

Kovová víčka, štítky a detailní prvky jsou ručně vyráběny dalšími italskými umělci. Vášnivě a svědomitě pracují na stovkách kusů najednou. Tvary a textury se liší podle parfémů. Pro Trilogii – Alfu, Omegu a Id – víčka souvisí s kamenem ze Stromboli a mají tvar srdce. Protože musíte otevřít své srdce, abyste mohli cítit Mendittorosa Odori d’Anima … Pro Duo – North a South (Sever a Jih), jsou sestaveny dohromady geografické symboly a souřadnice jako ke starým mapám. Větrná růžice na víčkách jasně ukazuje na studené a teplé silné vichry, které rozdělují a spojují tyto dva opačné póly. Pro Le Mat, jsou víčka vyrobena z hrsti půdy. Protože je každé víčko formováno rukami toskánského umělce Alessandra Reggioliho, nese otisky umělcových prstů, a je tudíž jedinečné. Pro Sogno Reale – víčko inspirované mořským ježkem a ručně vyráběné z keramiky Raku, znovu panem Reggiolim. Lze ho považovat za symbolickou korunu, protože Sogno Reale je svým způsobem králem nevědomí.

zpět na nabídku