O značce Au Pays de la Fleur d'Oranger

Au Pays de la Fleur d'Oranger Hero image

Rodinná vášeň

Rodina Roux, pocházející z oblasti typické pro hořké pomerančovníky a růže stolisté, je po generace pilířem světoznámého parfémového průmyslu Grasse.

Virginie a Antoine Roux vytvořili Au Pays de la Fleur d'Oranger v roce 1998 na základě jejich společné vášně pro květiny a vonné látky regionu, které po generace tvořily místní krajinu a rodinu Provence.

Pár vyrůstal se spoustou vzpomínek na slastnou vůni květů hořkých pomerančovníků a růží stolistých, které se tak i následně staly hlavními vůněmi této značky.

Virginie a Antoine se rozhodli věnovat své vášni tím, že dále rozvíjí rodinnou tradici parfémového průmyslu Grasse kultivací proslulých přírodních zdrojů svého okolí. Společně vytvořili nadčasový most spojující jejich historickou minulost s vášnivou a velmi vzrušující budoucností, a to vysoce kvalitní řadou autentických parfémů haute de gamme, jako jsou kolekce Neroli Blanc a Les Inedits.

La Colle sur Loup byla jednou z regionálně největších dodavatelů květů hořkého pomerančovníku a stolisté růže až do zimy roku 1956, kdy byla vesnice sužována 25 dny tuhých mrazů. Takřka všechny stromy hořkého pomerančovníku zmrzly, což místní komunitu velmi poznamenalo. Dnes stojí nejstarší existující strom pomerančovníku v La Colle sur Loup, hrdě a symbolicky, v zahradě Virginie a Antoina Roux.

Poznejte naše tvůrce a našeho parfemáře Jean-Clauda Gigodota

Virginie Roux, zakladatelka Au Pays de la Fleur d'Oranger, precizně diriguje tvůrčí směr a kvalitu všech našich produktů a kolekcí vůní haute de gamme. 

Zkušený parfemář Jean-Claude Gigodot propůjčuje své know-how a vzácné odborné znalosti našim kolekcím vůní haute de gamme, s jejíchž pomoci přivádí k životu vizi týmu Au Pays de la Fleur d'Oranger.

Pan Philippe Constantin úzce spolupracuje s naším parfemářem na začlenění jeho jedinečné vize a silného olfaktorického smyslu.

zpět na nabídku