O značce Jeroboam

Jeroboam Hero image

NA POČÁTKU BYLO ORIGINO (název vychází z esperanta)

Origino vytvořil nezávislý parfumér Vanina Muracciole. Jeho základem je dobře vyladěná kombinace pižma. Tato směs koncentrovaná do parfémového extraktu neznamenala nic jiného než nový začátek. François Henin, zakladatel parfémů a butiků Jovoy, tímto začal vytvářet nový čichový vesmír: "To, co nebylo nic víc než tvůrčí čichový průzkum, hra mezi Vaninem a mnou, vedlo ke vzniku zcela nové značky." Kousky skládačky do sebe velmi rychle zapadaly. Nejdříve se to podobalo slovní hře ve formě reklamních sloganů.

VÝZNAMNÉ PARFÉMY NEPOTŘEBUJÍ OBJEMNÉ FLAKÓNKY

30 ml flakón byl pojmenován po šestilitrové láhvi „Jeroboam“, ztělesňuje přesně ten druh kontrastu, který zastává François Hénin. To inspirovalo Origino a čtyři další parfémy, které jsou výjimečné a intenzivní a chyběla již jen lahvička, která by tento projekt završila. Jméno přišlo zcela přirozeně a jednoduše. Slogan mezitím pokládá provokativní otázku, která hledá podstatu práce každého uměleckého ředitele: „Co dělá parfém významným?“ Je na každém jedinci, aby se rozhodl, zda to, co je uvnitř parfému, odpovídá definici.

PARFÉM JE ZBRAŇ PRO TY, KTEŘÍ VĚDÍ, JAK JI POUŽÍVAT

Rozhodnutí nabízet parfém ve své nejsilnější koncentraci, ve svém nejčistším vyjádření, přišlo François Heninovi zcela přirozené. V extraktu je něco ušlechtilého. Je stvořen tak, aby zanechal nezapomenutelný dojem. To z něj činí ideální prostředek pro ty, kdo mají hravou, provokativní povahu a silný charakter, neboť pochopili, že parfém je zbraň.

PARFÉMOVÉ EXTRAKTY PRO MĚSTSKÉ NOMÁDY

Vzhledem k tomu, že velká většina moderních parfémů má pižmový základ, Origino a značka Jeroboam byly navrženy tak, aby byly univerzální. A proto bylo zcela přirozené pokřtít parfémy Jeroboam slovem z esperanta, univerzálního jazyka vytvořeného na konci 19. století. Zatímco malá lahvička je ideální každodenní výbava pro městské nomády, kterými jsme se všichni stali, samotné parfémy jsou LingvoInternacia (mezinárodní jazyk) v umění svádění. Připomínají nám, že vůně je někdy nesrovnatelně účinnější než slova.

JEHO SMYSL BYL JASNÝ; JEROBOAM BYL STVOŘEN.

zpět na nabídku