Jermyn Street - niche parfém

Vůně inspirovaná jedinečností londýnské čtvrti St James´ a ulice Jermyn Street 89, kde se po více než 300 let nachází domov rodinného podniku Floris.  

Kategorie: Citrusová vůně s tóny zeleně

EDP 100ml / unisex

Více informací

skladem

3 600 Kč

Více informací

Vůně Jermyn Street, stejně jako její inspirace, oplývá atmosférou vybrané elegance a umírněného stylu. Vychází z tónů ginu zakápnutého citrónem a úvodní citrusová smršť a zelené tóny se mísí s aroma vetiveru. Vetiver prochází vůní od samého začátku až po základ a je v srdci podporován a doprovázen jalovcem s moderním nádechem koriandru. Vůně se inspiruje rovněž londýnskými platany, které i dnes stále hrdě stojí před obchodem. Parfémem dále prostupuje svěží vůně jemně nažehlené bavlny, ta vychází od vyhlášených výrobců košil, kteří sídlí na kultovním místě, které bylo pojmenované po Henrym Jermynovi v roce 1664.

Floris  - Rodinné příběhy

Jermyn Street byla v roce 1730 módním světem podnikání, vzrušení a migrace, které s sebou přinesly znalosti a příležitosti. Vzpomínka z našeho obchodu na Jermyn Street v St James´s: Edward Bodenham si vzpomněl na okamžik ze svého dětství, kdy byla dodávka vůní upuštěna a rozlita přede dveřmi Floris. Celé dny byla ulice plná vůní parfémových esencí.

Při jeho prvních návštěvách v obchodě, kdy byl ještě dítě, se vůně stále ještě tvořily v "dole" pod obchodem, a tak ulice nepřetržitě voněla směsí vůní, které se zde nalévaly. Eau de Parfum "Jermyn Street" proto vznikla z touhy oslavit náš domov v No 89.

Hlava: Bergamot, mandarinka, zelený vetiver, fialka

Srdce: Koriandr, vetiver, pelyněk, jalovec plod

Základ: Ambra, cedrové dřevo, pižmo, vetiver

podobné produkty v této kategorii