COVER HAIR NO. 90 SVĚTLÁ BLOND- 10 g

Krycí pudr na vlasy 

Barva vlasů, živá a zářící, je tak viditelným podpisem času na našem těle. Každý milimetr odrůstajících nebo šedivějících vlasů však můžeme mít pod kontrolou okamžitě a bez čekání na nápravu u kadeřníka.

Více informací

skladem

1 018 Kč

Více informací

V nabídce máme osm přírodních odstínů barvy splývajících s vlasovými vlákny a diskrétně řešících problém, který prozrazuje více, než bychom chtěli. Přizpůsobivá a lehká textura pudru promění svými úžasnými výsledky nedostatek v dokonalost. Přirozený efekt získáte díky směsi zklidňujících vosků, vitaminům E a C, kyselině citronové a pH regulátoru, který vyživuje a chrání vlasy silným antioxidantem. Pudr se snadno nanáší a stejně tak snadno je i odstranitelný šamponem na mytí vlasů.

Použití: Pomocí přiloženého štětečku (po celé jeho délce) naneste přípravek na vlasy od kořínků až po konečky. Postup je možné opakovat dokud nebudou kořínky zcela pokryty a barva vlasů jednotná. Po dobu 1 minuty nechte pudr přilnout a poté vyčešte.

Upozornění: Při nanesení nadměrného množství produkt plně nepřilne k vlasovému vláknu. V případě zájmu lze vytvořit i proužky jiného odstínu barvy nanesením kontrastní barvy po celé délce vlasu.

podobné produkty v této kategorii