Linda Meredith - Introduction Selection - luxusní sada

Komplexní péče vhodná pro všechny typy pleti je zastoupena v této unikátní sadě pěti produktů Linda Meredith. Ideální seznámení se s kosmetikou Linda Meredith za příznivou cenu.

Více informací

skladem

7 130 Kč

Více informací

Introduction selection obsahuje:

Cream Cleanser – Komfortní textura šetrného krémového odličovače účinně rozpustí silikonové a jiné syntetické látky, které některá líčidla v dnešní době obsahují. Důkladně odstraní nečistoty, které na naší pleti ulpí během dne, bez toho aniž by se naše pleť vysušovala.

Collagen Gel – Unikátní, čistý, živočišný kolagen působí hluboko v pokožce, intenzivně ji zpevňuje a posiluje její strukturu. Osvěžující textura se okamžitě vstřebá a Vy ho můžete použít jako podklad pod každodenní i večerní péči.

LM2 – Tato emulze je příjemná svou lehkou texturou a silným hydratačním přípravkem pro všechny typy pleti. Je vhodná pro klientky, které nemají rády těžké konzistence krémů, ale i přesto chtějí vidět výsledky. Obsahuje vysoké množství antioxidantů, vitamínů a kyseliny hyaluronové. Beta glukan stimuluje tvorbu kolagenu, zelený čaj je zde přidán jako antioxidant.

Phyto 4+ - Velmi účinný a příjemný krém Phyto 4+ obsahuje směs unikátních léčivých olejů. Je vhodný pro pleť aknetickou, namáhanou, nebo vystavenou extrémním povětrnostním podmínkám. Také pro pleť trpící žilkami a začervenáním. Zde obsažený levandulový olej působí zklidňujícím dojmem nejen pro vaši kůži, ale i vaše smysly.

Serum – Dopřejte své pleti noční regeneraci v podobě gejzíru vitamínů a léčivých esenciálních olejů, které obsahuje toto výjimečné sérum. Po probuzení bude Vaše pleť sjednocená a neuvěřitelně hladká.

podobné produkty v této kategorii