Linda Meredith Tajemství celebrit Zobrazit větší

Linda Meredith - Tajemství celebrit - luxusní sada

Sada nejoblíbenějších a nejúčinnějších produktů vybraných celebritami, které dlouhodobě navštěvují salón Lindy Meredith a nedají na její ošetření dopustit. Tyto tři produkty představují špičku v péči o pleť.

Více informací

skladem

9 290 Kč

Více informací

Sada Celebrity Secret obsahuje:

Amazon - Produkt který se zaměřuje na léčbu povrchu naší pokožky. Vrásky, akné, žilky, stárnutí kůže. Tyto problémy řeší jemný krém Amazon s neobvyklou konzistencí a to velmi intenzivním způsobem. Je vhodný pro klientky, které nerady používají make-up. Uchová Vaši pleť po celý den matnou a díky své struktuře skryje drobné nedokonalosti.

V-Tox - Unikátní produkt Lindy Meredith s okamžitými účinky. V-Tox je zaměřen na vrásky a stejně jako botox proti nim intenzivně bojuje, nicméně bez použití chemie. Klientky Lindy Meredith tento produkt zbožňují, a proto patří mezi její bestsellery. Omezuje kontrakce mimických svalů a tak předchází tvorbě dalších vrásek. Nabízí okamžité rozjasnění a mladistvý vzhled.

Q3 - Při aplikaci tohoto protivráskového krému, se uvolňují vitamíny a oleje, které působí hluboko v pokožce. Sójový extrakt současně doplňuje hadinu vlhkosti pleti. Redukuje jizvičky a popraskanou kůži. Stimuluje buněčnou komunikaci a napomáhá regeneraci poškozené kůže věkem.

podobné produkty v této kategorii