CHARWHITE - PŘÍRODNÍ BĚLENÍ ZUBŮ 50ml Zobrazit větší

CHARWHITE - přírodní bělení zubů 50ml

Přírodní zubní bělící pudr CHARWHITE rozjasňuje barvu a leští povrch vašich zubů, odstraňuje usazené minerály, posiluje sklovinu a navíc poskytuje ústní dutině důkladný detox.

charwhite

Více informací

skladem

890 Kč

Více informací

Složení:

Aktivní kokosové uhlí, přírodní jíl Bentonit, organická pomerančová kůra a organická máta, Limonene (z přírodních látek).

Obsah:

50 ml = cca 150 dávek

Upozornění:

CHARWHITE je velmi jemný prášek, doporučujeme tedy být při prvním otevření opatrní. Černý prášek může být během otevírání náchylný k rozsypání, snažte se jej tedy nevysypat a pro jistotu mějte po ruce černý ručník k případnému setření. Nemějte však obavy, brzy zjistíte, jak na to!

Dosáhněte nádherného úsměvu za pomoci síly přírody ještě dnes.

Pojďme na to:

  1. 1) Ponořte vlhký zubní kartáček do bělícího pudru
  2. 2) Čistěte jím zuby krouživými pohyby po dobu 2 minut
  3. 3) Udržujte rty po celou dobu čištění uzavřené
  4. 4) Opatrně vyplivněte a důkladně opláchněte
  5. 5) Užívejte CHARWHITE denně, ale pozor na vdechnutí prášku!

Čím je CHARWHITE speciální

Aktivní kokosové uhlí
aktivní uhlí

Aktivní uhlí z kokosových skořápek má vysoce porézní strukturu, která pohlcuje a váže na sebe usazeniny, zabarvení a toxiny, zatímco jemně, ale viditelně zesvětluje barvu zubů. Aktivní kokosové uhlí leští zubní sklovinu, zbavuje ústní dutinu toxinů a napomáhá zvyšovat imunitu.

Jíl Bentonit
jíl bentonit

Přírodní jíl Bentonit zbavuje tělo nežádoucích látek a zajišťuje mu tak každodenní detoxikaci. A to nejlepší na konec – dokáže ze zubů odstranit zbytky minerálů a posílit zubní sklovinu. Bělení zubů nebylo nikdy tak zdravé.

Organická pomerančová kůra
organická pomerančový kůra

Je vysoce účinné zubní bělidlo, které napomáhá odstraňovat i ty nejodolnější skvrny. Díky absenci kyseliny citronové je k zubům maximálně šetrná a udržuje je zdravé a silné.

Organická máta peprná
máta peprná

Má za úkol léčit záněty a infekce v dutině ústní. Díky svým zklidňujícím účinkům je také ideálním pomocníkem při podráždění dásní a navíc zanechá ústa krásně čistá a svěží.

CHARITA

Chceme vice než váš úsměv!

Víte, že jsou na světě končiny, kde lidé vstávají každý den ve 4h, aby získali pitnou vodu, která navíc ve skutečnosti ani nemusí být pitná? Víte, že je stále na světě více než 250 miliónů dětí bez základního vzdělání?

Chtěli bychom to napravit a jsme hluboce přesvědčeni, že i malé věci mohou způsobit velkou změnu. Věříme, že dostatek nezávadné pitné vody a základní vzdělání jsou obecná práva, na která by měli mít nárok všichni.

To je důvod, proč jsme se rozhodli podporovat neziskové organizace “Pencils of Hope” a "Charity Water" 10% našeho zisku. Každým kelímkem Charwhite, který si koupíte přispějete k tomu, že děti budou moci chodit do školy a budou mít pitnou vodu po celý den. Můžeme udělat svět lepším. Staňte se součástí tohoto hnutí za dobrou věc. Společně to dokážeme.